REKLAMA

Żenujący wpis Wałęsy w Sejmie: „Brakuje jedynie DJ-a i zaczynamy imprezę”

Żenujący wpis Wałęsy w Sejmie: „Brakuje jedynie DJ-a i zaczynamy imprezę”

Trwa posiedzenie Sejmu – posłowie opozycji wywołali wiele kontrowersji posługując się przyznanymi im środkami ostrożności. Wpis Jarosława Wałęsy wywołał jednak prawdziwą burzę.

Posłowie opozycji nie mają czym się chwalić – w Sejmie robili sobie selfie ze źle założonymi maseczkami, nie przestrzegali podstawowych zasad higieny. Internet zalały zdjęcia posłów Koalicji Obywatelskiej z maseczkami ochronnymi i „groźnymi” minami czy „urocze” selfie z rękawiczkami.

O krok dalej posunął się jednak syn Wałęsy. Poseł Koalicji Obywatelskiej w żenującym wpisie porównał Sejm do klubu: „Brakuje jedynie DJ-a i zaczynamy imprezę”. Internauci nie pozostawili na polityku suchej nitki: „Gdyby głupota mogła latać, fruwałaby pani jak gołębica” – przytaczano słowa dr Štrosmajer do siostry Hunkovej („Szpital na peryferiach”).

Po ostrej krytyce Jarosław Wałęsa szybko usunął zdjęcie z maseczką, jednak wstawił inne, na którym posłowie KO miarką mierzą odległość od siebie: „Zdjęcie z Dj już pan usunął? Zawsze uważałem że z Walesów synonimem żenady i wstydu jest Pan Bolesław ale powoli dogania Pan ojca” – zauważają internauci.

REKLAMA

Komentarze