REKLAMA

Zaskakujący ruch Pawła Kukiza – Koalicja Konfederacji z Kukiz’15 blisko

Zaskakujący ruch Pawła Kukiza – Koalicja Konfederacji z Kukiz’15 blisko

Już wczoraj można było dowiedzieć się o ewentualnej wspólnej liście Konfederacji z Kukiz’15, gdzie lider Paweł Kukiz napisał o trzech możliwościach. Po zapytaniu się obserwatorów co sądzą o koalicji z narodowcami i wolnościowcami, społeczność odpowiedziała pozytywnie. Dziennikarz Marcin Dobski poinformował, o prawdopodobieństwie takiej konfiguracji.

Zaskakujący ruch jaki zaprezentował wczoraj Paweł Kukiz odbił się echem wśród społeczności. Tym bardziej, gdzie lider Kukiz’15 przez wiele miesięcy atakował i krytykował działania Konfederacji. Oprócz możliwości startu z Konfederacją podał dwie inne propozycje: startu z PSL oraz z Bezpartyjnymi Samorządowcami.

Brak obrazka

Czytaj więcej: Kukiz zaskoczył internautów. Pójdzie z Ruchem Narodowym do Sejmu? „Trzy opcje startu”

Redaktor naczelny „Najwyższego Czasu”, Tomasz Sommer napisał natomiast – „Jest szansa na wielki sojusz antysystemu Konfederacja-Kukiz. Czyżby PiS miał się w końcu doczekać obejścia z prawej strony? Z drugiej strony jak wiemy Paweł Kukiz taki jest jak rano wstanie”.

W koalicji z Konfederacją i Kukiz’15 miałaby pójść partia Maxa Kolonko Rewolucja, która dopiero się krystalizuje i stawia pierwsze kroki w rejestracji. Zaskakujący ruch może przysporzyć nową alternatywę dla niezdecydowanych wyborców.

REKLAMA

Twitter

REKLAMA

Komentarze