REKLAMA

Kukiz zaskoczył internautów. Pójdzie z Ruchem Narodowym do Sejmu? „Trzy opcje startu”

Kukiz zaskoczył internautów. Pójdzie z Ruchem Narodowym do Sejmu? „Trzy opcje startu”

Nadal nie jest jasne z kim Paweł Kukiz i jego ruch wystartują w wyborach do Sejmu i Senatu. Teraz znamy więcej szczegółów.

REKLAMA

Za pośrednictwem Facebooka Paweł Kukiz poinformował o tym, że istnieją różne warianty startu w najbliższych wyborach do Sejmu i Senatu.

Czytam w Onecie, że (cytuję) „to, czy dojdzie do wspólnego startu ludowców z Kukiz’15 zależy przede wszystkim od tego, czy PSL ostatecznie wejdzie do koalicji wyborczej z Platformą”.
Nie do końca. To, do czego dojdzie zależy przede wszystkim od wskazań Wyborców. Oprócz samodzielnego startu K’15 w rachubę wchodzą jeszcze trzy opcje startu wspólnego z 1. Bezpartyjnymi Samorządowcami, 2. z PSL, 3. z Wolnością, Ruchem Narodowym i 
#R
Dziś wieczorem albo jutro rano zamieszczę ankietę, w której zapytam Internautów o opinię, która z wyżej wymienionych opcji jest wg nich najlepsza. Taka namiastka E-votingu

Czytaj także: Liroy spotyka się z prezydentem Dudą: „Poważne, owocne rozmowy”

Wybory parlamentarne w 2109 roku mogą odbyć się w jeden z dni wolnych od pracy między 13 października a 10 listopada – poinformował prezydencki minister Paweł Mucha. Wybory do Sejmu i Senatu zarządza prezydent. Andrzej Duda będzie miał do wyboru pięć niedziel – trzy w październiku i dwie w listopadzie.

FACEBOOK

REKLAMA

Komentarze