REKLAMA

„Zamrożenie gospodarki zabija społeczeństwa, a Spurek walczy o aborcję” [WIDEO]

„Zamrożenie gospodarki zabija społeczeństwa, a Spurek walczy o aborcję” [WIDEO]

Gościem Mediów Narodowych była Marta Maciejewska z portalu nczas oraz kontrrewolucja.net. Rozmowa dotyczyła obecnej sytuacji politycznej w Polsce.

REKLAMA

Marta Maciejewska z kontrrewolucja.net była gościem programu Mediów Narodowych. Redaktor Dominik Cwikła pytał o wiele rzeczy, od sytuacji z obecnie panującą pandemią koronawirusa i wynikających z niej ograniczeń. Mowa była także o projektach obywatelskich ustaw, której jakiś czas temu były poruszane w Sejmie. Chodzi tutaj między innymi o projekt obywatelskiej ustawy #STOP447. Redaktor słusznie zauważył, że obecna sytuacja niestety nie pozwala na uliczne protesty w związku ze zrzuceniem tych projektów do tak zwanej zamrażarki w komisjach. Marta Maciejewska zauważyła, że „na pewno jest to jakiś element nacisku na władzę, więc być może mogłoby się to udać, natomiast widać, że woli politycznej ze strony władz nie ma, żeby to uchwalić”.

ZOBACZ TAKŻE: Nowy spot Krzysztofa Bosaka. Konfederacja mocno uderza w „POPiS”

Nawet walka z pedofilią nie spotkała się z zainteresowaniem władzy. „Środowiska feministyczne i lewicowe od razu podniosły wielki raban, że to jest jakiś zakaz edukacji seksualnej, że to jest karanie za edukację seksualną i ta narracja się przebija”. Według pani Marty PiS nie ma chyba zamiaru poruszania tego typu tematów. Rozmowa dotyczyła także zatrzymania samochodu Fundacji Pro-Prawo do Życia, która promowała kampanię „Stop Pedofilii”. Rozmawiano także o bardzo kontrowersyjnej (w Polsce, niestety na Zachodzie to już normalność) polityk skrajnie lewicowej, Sylwii Spurek. „Zamrożenie gospodarki zabija społeczeństwa, a Spurek walczy o aborcję, ekologizm i LGBT”. Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy. Zapraszamy na kanał Mediów Narodowych na YouTube.

REKLAMA

Komentarze