REKLAMA

Nowy spot Krzysztofa Bosaka. Konfederacja mocno uderza w „POPiS”

Nowy spot Krzysztofa Bosaka. Konfederacja mocno uderza w „POPiS”

Konfederacja i Krzysztof Bosak w nowym spocie mocno uderzają w PiS i Platformę Obywatelską. Oskarżają PiS o współpracę z postkomunistyczną lewicą.

Nowy spot mocno uderza w politycznych przeciwników. Jak widać, Konfederacja i Krzysztof Bosak próbują zdobyć nowe poparcie w różnych miejscach, raz skupiając się na przekazie pozytywnym, innym razem zdecydowanie atakując pozostałe cztery główne partie polityczne, które na ideowej prawicy określane są mianem „bandy czworga”. Jak często podkreślają konfederaci, za nowymi szyldami koalicyjnymi (jak np. „Zjednoczona Prawica” czy „Koalicja Polska”), kryją się przecież stare i dobrze znane PiS, PO, SLD i PSL. W nowym spocie, głosem Grzegorza Brauna, Konfederacja oskarża PiS o nierozliczenie ośmiu lat „złodziejskich rządów Platformy Obywatelskiej”.

REKLAMA

ZOBACZ TAKŻE: Blokowali samochód kampanii „Stop Pedofilii”. Fundacja opisuje zajście

Według konfederatów PiS zaczął przypominać Platformę Obywatelską. Podkreślają, że nie rozliczono ani jednego aferzysty. „W ciągu jedenastu lat, PiS i PO, przekazały zagranicznym korporacjom ponad miliard złotych dotacji. Bank Morgana otrzymał od Mateusza Morawieckiego 20 milionów, po czym sfinansował paradę środowisk LGBT”. Według polityków Konfederacji, „umacnia się sojusz na linii PiS – Lewica”. Przypomnieli, że to dzięki głosom PiS, ważne funkcje w Sejmie zdobyli skrajnie lewicowi i poskomunistyczni politycy, jak Włodzimierz Czarzasty czy Magdalena Biejat. Konfederacja zaznaczyła też, że partie te nie opowiedziały się za rzeczywistym zajęciem się projektem obywatelskiej ustawy #STOP447. Według spotu, jedynym kandydatem, który będzie miał odwagę na zmianę polityki na tych polach, jest Krzysztof Bosak.

REKLAMA

Komentarze