REKLAMA

Raporty z piekła. Nieznane raporty o Polsce w czasach stalinizmu [WIDEO]

Raporty z piekła. Nieznane raporty o Polsce w czasach stalinizmu [WIDEO]

Na kanale telewizji internetowej Mediów Narodowych pojawiło się nagranie z wykładu Anny Mandreli. Przedstawia raporty z okresu stalinizmu.

REKLAMA

Dr Anna Mandrela jest autorką książki „Kto zdradził Witolda Pileckiego? Nieznane fakty z ostatnich lat życia Rotmistrza”. To pierwsza książka wydana przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. Jak możemy przeczytać na stronie Marszu Niepodległości, gdzie możemy książkę zakupić, książka odpowiada na pytania: „Jak doszło do aresztowania rtm. Witolda Pileckiego? To jedyna książka, która przedstawia nieznane dotąd fakty z ostatnich dwóch lat życia jednego z największych polskich bohaterów! Kto zdradził rtm. Pileckiego? Okazuje się, że autorzy poprzednich książek oskarżali zupełnie niewinne osoby…”.

Teraz na kanale telewizji internetowej Mediów Narodowych pojawiło się nagranie wykładu dr Anny Mandreli. „Raporty z piekła. Niepublikowane raporty o Polsce w czasach stalinizmu”. Nasza wspaniała Anna Mandrela przedstawia tam przerażające raporty i wspomnienia z Polski okupowanej przez Sowietów, komunistów i ich pomagierów. Opowiadają one o najczarniejszym okresie komunistycznej okupacji, a więc stalinizmie. Raporty czy zawarte w nich informacje to także wspaniała broń przeciwko antypolskim oszczercom, dziękującym „wyzwolicielom” z Armii Czerwonej.

ZOBACZ TAKŻE: Kolejny kandydat? Mirosław Piotrowski znowu miesza. Wystartuje?

Warto zapoznać się z tym nagraniem, aby uzmysłowić sobie skalę cierpienia Polski i Polaków w tym okresie. Jest to też ważne w kontekście ostatnich kłamstw Rosji. „W ostatnim czasie wiele było tych kłamstw. Między innymi Oleg Morozow z izby wyższej parlamentu w Rosji stwierdził, że polska gospodarka po wojnie dzięki ZSRR się odnowiła. Tych kłamstw jest więcej i co ciekawe od tego roku Rosja znowu robi wielką pokazówkę”. Anna Mandrela przedstawiła niektóre dokumenty i raporty ze swojej książki, które dokładnie rozwiewają tego tyłu kłamstwa. Zachęcamy do zapoznania się z wykładem na kanale Mediów Narodowych.

REKLAMA

Komentarze