REKLAMA

Wszechpolacy z Podkarpacia wybrali nowe władze

Wszechpolacy z Podkarpacia wybrali nowe władze

Wszechpolacy z Podkarpacia wybrali nowe władze. Wchodzimy w ten rok mocnym akcentem. W poprzednim wysoko zawiesiliśmy sobie poprzeczkę. Chcemy, by rok 2019, był jeszcze lepszy – podkreśla MW.

12 Stycznia 2019 odbył się Zjazd walny Młodzieży Wszechpolskiej Podkarpacie. Tego dnia, podczas uroczystego zaprzysiężenia, do grona Młodzieży Wszechpolskiej dołączyli nowi działacze.

Wszechpolacy z Podkarpacia wybrali podczas zjazdu nowe władze. Po raz kolejny prezesem okręgu Podkarpackiego został Marcin Kowalski. Składamy serdeczne gratulacje naszemu koledze, który na co dzień działa w Młodzieży Wszechpolskiej Rzeszów. Jesteśmy pewni, że pod jego sterami, nasz okręg, jeszcze bardziej się rozwinie.

Dziękujemy licznym delegacjom z okręgu małopolskiego i lubelskiego oraz z łódzkiego,a nawet zachodniopomorskiego. Na zjeździe pojawił się również prezes Młodzieży Wszechpolskiej Ziemowit Przebitkowski. Swoją obecnością zaszczyciło nas również wielu gości z poza organizacji – piszą działacze Młodzieży Wszechpolskiej.

Młodzież Wszechpolska jest stowarzyszeniem społeczno-wychowawczym skupiającym młodych ludzi, którym bliska jest miłość do ojczyzny i przywiązanie do Kościoła Rzymsko-Katolickiego. Celem organizacji jest wychowanie członków w duchu wartości narodowych i katolickich, wykształcenie w nich pełni poczucia obowiązków patriotycznych tak by na każdym stanowisku starali się być pożyteczni Ojczyźnie.

REKLAMA

Komentarze