REKLAMA

Wraca sprawa śmierci Jolanty Brzeskiej. Prokuratura poszukuje świadków

Wraca sprawa śmierci Jolanty Brzeskiej. Prokuratura poszukuje świadków

Prokuratura wciąż poszukuje świadków, które spacerowały 1 marca 2011 po Lesie Kabackim. Tam zostało odnalezione ciało Jolanty Brzeskiej.

REKLAMA

Specjalny komunikat w tej sprawie pojawił się na stronie CBŚ: Policjanci CBŚP zwracają się z apelem do osób, które 1 marca 2011 roku w godzinach popołudniowych spacerowały „Aleją Brzóz” w Lesie Kabackim, gdzie znaleziono ciało kobiety. Osoby te proszone są o kontakt z policjantami z Zarządu w Warszawie CBŚP pod nr tel. (22) 60-180-58.

Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że ciało kobiety zostało zauważone także przez osoby tam spacerujące, których personaliów do chwili obecnej nie ustalono.

Czytaj więcej: „Onet manipuluje” – prokuratura o artykule nt. samobójstwa Jolanty Brzeskiej

Niedawno informowaliśmy także o aresztowaniu Marka M., który był właścicielem warszawskich nieruchomości przy ulicach Dahlberga 5 czy Nabielaka 9, gdzie mieszkała Jolanta Brzeska. Kamienice te zostały później przepisane na matkę Marka M, zaś mieszkańcom kamienic utrudniano życie tak by możliwie jak najszybciej opuścili kamienicę.

Jolanta Brzeska – działaczka społeczna zaangażowana w obronę eksmitowanych lokatorów. Zginęła w 2011 roku na skutek wstrząsu termicznego, podtrucia tlenkiem węgla oraz rozległych oparzeń ciała powstałych w wyniku podpalenia naftą. Śledztwo w sprawie śmierci Brzeskiej, umorzone w 2013, nie przyniosło jednoznacznych wyjaśnień. Zostało ono wznowione w 2016 roku.

MN/dorzeczy

 

REKLAMA

Komentarze