REKLAMA

„Woodstockowicze” szkoleni do antyrządowych protestów? Kontrowersyjne warsztaty na Przystanku Woodstock.

„Woodstockowicze” szkoleni do antyrządowych protestów? Kontrowersyjne warsztaty na Przystanku Woodstock.

Na Przystanku Woodstock, oprócz koncertów, odbywają się różnego rodzaju warsztaty o dowolnej tematyce. W tym roku podczas jednym z warsztatów uczestnicy uczeni są… jak rozkręcać protest. Owsiak szkoli nowy Majdan?

Warsztaty te prowadzi Marta Lempart, działaczka środowisk LGBT, zdeklarowana lesbijka, organizatorka „Strajku kobiet” i „Czarnego Protestu” i współpracownica Frasyniuka i Pawła Kasprzaka z Obywateli RP. Jej głównym terenem prowadzenia działalności jest Wrocław. Aktywistka zasłynęła tym, że właśnie na jednej z demonstracji KOD rzuciła hasło „Strajku kobiet” krzycząc do mikrofonu, pod adresem tych, którzy chcieli zmiany w prawie na rzecz ochrony życia poczętego:
Mordercy kobiet!

Brak obrazka

Teraz działaczka KOD i środowisk LGBT na zaproszenie Owsiaka wylądowała na Przystanku Woodstock, aby indoktrynować uczestników festiwalu i nakłaniać do antyrządowych protestów.

Rozmawiamy o tym, jak zorganizować protest, żeby dać złym ludziom naprawdę w kość. Przede wszystkim bez podziału organizacja/ uczestnictwo! – tak napisała Lempart na swoim profilu na Twitterze.

Czy lewaki szykują nam nowy Majdan? A może Hamburg? Z pewnością jednak opozycja robi wszystko, nawet wykorzystuje teoretycznie apolityczny festiwal, by zmobilizować i zrekrutować nowych protestujących opozycjonistów.

Warto też dodać, że Lempart jest zaangażowaną uczestniczką zadym organizowanych przed Sejmem i Pałacem Prezydenckim. Razem z Kasprzakiem i Frasyniukiem nawoływała też do blokowania miesięcznicy smoleńskiej 10 czerwca br.

źródło:

Dziennik Narodowy
Polub fanpage Dziennik Narodowy na Facebooku
REKLAMA

Komentarze