“Woodstockowicze” szkoleni do antyrządowych protestów? Kontrowersyjne warsztaty na Przystanku Woodstock.

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. wikipedia commons

Na Przystanku Woodstock, oprócz koncertów, odbywają się różnego rodzaju warsztaty o dowolnej tematyce. W tym roku podczas jednym z warsztatów uczestnicy uczeni są… jak rozkręcać protest. Owsiak szkoli nowy Majdan?

Warsztaty te prowadzi Marta Lempart, działaczka środowisk LGBT, zdeklarowana lesbijka, organizatorka “Strajku kobiet” i “Czarnego Protestu” i współpracownica Frasyniuka i Pawła Kasprzaka z Obywateli RP. Jej głównym terenem prowadzenia działalności jest Wrocław. Aktywistka zasłynęła tym, że właśnie na jednej z demonstracji KOD rzuciła hasło “Strajku kobiet” krzycząc do mikrofonu, pod adresem tych, którzy chcieli zmiany w prawie na rzecz ochrony życia poczętego:
Mordercy kobiet!

Teraz działaczka KOD i środowisk LGBT na zaproszenie Owsiaka wylądowała na Przystanku Woodstock, aby indoktrynować uczestników festiwalu i nakłaniać do antyrządowych protestów.

Rozmawiamy o tym, jak zorganizować protest, żeby dać złym ludziom naprawdę w kość. Przede wszystkim bez podziału organizacja/ uczestnictwo! – tak napisała Lempart na swoim profilu na Twitterze.

Czy lewaki szykują nam nowy Majdan? A może Hamburg? Z pewnością jednak opozycja robi wszystko, nawet wykorzystuje teoretycznie apolityczny festiwal, by zmobilizować i zrekrutować nowych protestujących opozycjonistów.

Warto też dodać, że Lempart jest zaangażowaną uczestniczką zadym organizowanych przed Sejmem i Pałacem Prezydenckim. Razem z Kasprzakiem i Frasyniukiem nawoływała też do blokowania miesięcznicy smoleńskiej 10 czerwca br.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY