REKLAMA

Wojciech Cejrowski: „Módlcie się o Norymbergę dla oprawców Alfiego”

Wojciech Cejrowski: „Módlcie się o Norymbergę dla oprawców Alfiego”

Znany publicysta i podróżnik Wojciech Cejrowski zabrał głos w sprawie śmierci Alfiego Evansa. Na swoim profilu społecznościowym zamieścił przejmujący wpis pt. „Zabili Alfiego”.

-Nie pomogły tłumy na ulicach, prawnicy, dyplomaci, Papież… chłopca zabiła władza, która zarządza nami, jak inwentarzem na farmie- komentuje.

REKLAMA

Alfie nie był pierwszy. Słyszeliśmy wcześniej o Charlim, Izajaszu, słyszymy teraz o Benie i Kyrah… Oni to robią od dawna i nie tylko w Anglii. Zabijają pacjentów (starych i młodych) wbrew ich woli. Dla oszczędności, na organy, żeby ukryć powikłania poszczepienne, czy dopełnić nielegalnych eksperymentów medycznych…- dodaje.

“My mamy Prawo, a według Prawa powinien On umrzeć” (J 19, 7)Zabili Alfiego. Nie pomogły tłumy na ulicach, prawnicy,…

Opublikowany przez The Wojciech Cejrowski Poniedziałek, 30 kwietnia 2018

Podróżnik zwrócił również uwagę, iż eutanazja, wprowadzona pod pozorem miłosiernego gestu, przerodziła się obecnie w maltretowanie woli pacjentów. Odbywa się ona zgodnie z życzeniem urzędników.

Czytaj także: Karygodna postawa Tomasza Lisa: “Biedny Alfie nie żyje.”

Módlcie się za Jego Rodzinę: o pocieszenie i siłę do dalszej walki. Módlcie się też za siebie i za Wasze dzieci. Módlcie się o Norymbergę dla oprawców Alfiego, Charliego, Izajasza… począwszy od zbrodniarzy w togach, którzy wyrok śmierci wydali, aż po policjantów i pielęgniarki, którzy rozkazy wykonywali. Módlcie się o obalenie tyranii przez Obywateli- pisze Cejrowski.

Ta sprawa nie powinna się skończyć na wypuszczeniu baloników ku pamięci Alfiego. Należy dążyć różnymi sposobami do rozliczenia zbrodniarzy i do ujawnienia przestępczych działań koncernów medycznych, do zabrania bandytom w fartuchach i togach narzędzi, którymi zniewalają ludzi i mordują dzieci. Należy pokazywać ich twarze, ujawniać działania i stawiać opór- dodaje.

 

pch24.pl
REKLAMA

Komentarze