Wojciech Cejrowski: “Módlcie się o Norymbergę dla oprawców Alfiego”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Znany publicysta i podróżnik Wojciech Cejrowski zabrał głos w sprawie śmierci Alfiego Evansa. Na swoim profilu społecznościowym zamieścił przejmujący wpis pt. “Zabili Alfiego”.

-Nie pomogły tłumy na ulicach, prawnicy, dyplomaci, Papież… chłopca zabiła władza, która zarządza nami, jak inwentarzem na farmie- komentuje.

Alfie nie był pierwszy. Słyszeliśmy wcześniej o Charlim, Izajaszu, słyszymy teraz o Benie i Kyrah… Oni to robią od dawna i nie tylko w Anglii. Zabijają pacjentów (starych i młodych) wbrew ich woli. Dla oszczędności, na organy, żeby ukryć powikłania poszczepienne, czy dopełnić nielegalnych eksperymentów medycznych…- dodaje.

https://www.facebook.com/Wojciech.Cejrowski/posts/1833271106717773

Podróżnik zwrócił również uwagę, iż eutanazja, wprowadzona pod pozorem miłosiernego gestu, przerodziła się obecnie w maltretowanie woli pacjentów. Odbywa się ona zgodnie z życzeniem urzędników.

Czytaj także: Karygodna postawa Tomasza Lisa: “Biedny Alfie nie żyje.”

Módlcie się za Jego Rodzinę: o pocieszenie i siłę do dalszej walki. Módlcie się też za siebie i za Wasze dzieci. Módlcie się o Norymbergę dla oprawców Alfiego, Charliego, Izajasza… począwszy od zbrodniarzy w togach, którzy wyrok śmierci wydali, aż po policjantów i pielęgniarki, którzy rozkazy wykonywali. Módlcie się o obalenie tyranii przez Obywateli- pisze Cejrowski.

Ta sprawa nie powinna się skończyć na wypuszczeniu baloników ku pamięci Alfiego. Należy dążyć różnymi sposobami do rozliczenia zbrodniarzy i do ujawnienia przestępczych działań koncernów medycznych, do zabrania bandytom w fartuchach i togach narzędzi, którymi zniewalają ludzi i mordują dzieci. Należy pokazywać ich twarze, ujawniać działania i stawiać opór- dodaje.

 

pch24.pl
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY