REKLAMA

Władze nie chcą dopuścić do Marszu Powstania Warszawskiego? Skandaliczna blokada policji

Władze nie chcą dopuścić do Marszu Powstania Warszawskiego? Skandaliczna blokada policji

Władze nie chcą dopuścić do Marszu Powstania Warszawskiego? Tuż przed wydarzeniem policja zdecydowała się zatrzymać samochody z nagłośnieniem, telebimem i całym sprzętem, który jest potrzebny do organizacji marszu.

REKLAMA

„Czy będzie powtórka sprzed roku? Czy miasto z policją zablokują polskich patriotów? Czy przywilej manifestowania mają tylko środowiska LGBT?” – pyta Szef Marszu Niepodległości, Robert Bąkiewicz.

O skandalicznym zachowaniu policji napisał także Tomasz Kalinowski: „Policja zatrzymała samochody z naszym nagłośnieniem i ruchomą platformą. Stanęliśmy na głowie żeby rozstawić niezbędne stacjonarne nagłośnienie. Wielkie ukłony dla ekipy technicznej za plan awaryjny!”

https://twitter.com/kalinowski__/status/1156907509464096769

Przypominamy, że podobna sytuacja miała miejsce rok temu, kiedy Hanna Gronkiewicz-Waltz zdecydowała się rozwiązać pokojową manifestację polskich patriotów. Tym razem organizatorzy marszu przygotowali się na każdą ewentualność.

Jak dowiedzieli się reporterzy Mediów Narodowych – organizatorzy Marszu Powstania Warszawskiego przygotowali awaryjne nagłośnienie, dzięki czemu przybyli na miejsce patrioci będą mogli bez przeszkód wziąć udział w wydarzeniu.

medianarodowe
REKLAMA

Komentarze