REKLAMA

Winnicki: Będziemy naciskać w sprawie ustawy przeciwko roszczeniom żydowskim [WIDEO]

Winnicki: Będziemy naciskać w sprawie ustawy przeciwko roszczeniom żydowskim [WIDEO]

Prezes Ruchu Narodowego oraz poseł Konfederacji zapowiedział wsparcie dla projektu ustawy anty 447. Stwierdził również, że Krzysztof Bosak jest odpowiednim kandydatem na Prezydenta, który zdolny jest do pozyskania nowego elektoratu.

REKLAMA

Dzisiejszy gość Mediów Narodowych, Robert Winnicki podkreślał w rozmowie, że dla Konfederacji istotnym jest wsparcie dla ustawy anty 447, która została złożona w Sejmie dzięki inicjatywie m.in. Rot Niepodległości.

„Będziemy się domagać, aby jak najszybciej ten projekt trafił pod obrady Sejmu. Nawet w skrajnym niekorzystnym układzie, ustawa musi trafić pod obrady przed wyborami prezydenckimi. To może być sprawa, która może zaważyć o wyborze prezydenta” – stwierdził Robert Winnicki.

Zobacz także: PiS boi się Rot Niepodległości? Nie chcą debaty z Bąkiewiczem ws. #STOP447

„Krzysztof Bosak jest jednym z najbardziej inteligentnych, a przy tym prawych i oddanych służbie publicznych ludzi z naszego pokolenia, które nieznacznie pamięta czasy komuny” – ocenił swojego partyjnego kolegę.

„Najważniejsze jest to, aby nasz kandydat na Prezydenta reprezentował szeroką paletę, by zaangażować nowych wyborców oraz umacnianie ideowej prawicy w Polsce” – powiedział prezes Ruchu Narodowego.

Cały wywiad w materiale poniżej:

REKLAMA

Komentarze