REKLAMA

PiS boi się Rot Niepodległości? Nie chcą debaty z Bąkiewiczem ws. #STOP447

PiS boi się Rot Niepodległości? Nie chcą debaty z Bąkiewiczem ws. #STOP447

PiS boi się Rot Niepodległości? Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości poinformował, że rzecznik partii nie chce debaty ws. #STOP447.

Pani rzecznik PiS odrzuciła propozycję debaty ze mną w sprawie #STOP447 zaproponowaną przez Piotra Szlachtowicza z wRealu24″ – poinformował na Twitterze prezes SMN, Robert Bąkiewicz.

„Ja rozumiem, że moja osoba może być niegodna do dyskusji z aparatem Prawa i Sprawiedliwości, ale w tym wypadku reprezentuję 200 000 Polaków! Ich też macie w nosie?” – ostro dodaje Bąkiewicz.

Przypominamy, że podczas poniedziałkowej konferencji prasowej działacze Rot Niepodległości poinformowali, że zebrano 200 tysięcy podpisów pod obywatelską inicjatywą. Tym samym zbiórka pod projektem obywatelskiej ustawy przeciwko roszczeniom żydowskim okazała się wielkim sukcesem.

Sukces narodowców nie spodobał się jednak partii rządzącej. Ledwie złożono podpisy pod projektem obywatelskiej ustawy, a PiS już zdążył zaatakować tę inicjatywę. Rzeczniczka prasowa PiS-u uznała bowiem, że jest „bez sensu”. Odrzuciła jednak propozycję debaty pomiędzy nią i Robertem Bąkiewiczem.

REKLAMA

Komentarze