REKLAMA

Ważne! Ratujmy Aniołów Stróżów. Pomoc dla przedszkola [WIDEO]

Ważne! Ratujmy Aniołów Stróżów. Pomoc dla przedszkola [WIDEO]

Ratujmy katolickie przedszkole w Siemianowicach Śląskich. Ratujmy Aniołów Stróżów! Warto zapoznać się z materiałem na kanale Mediów Narodowych.

Na kanale Mediów Narodowych pojawił się nowy materiał. Film „Ważne! Ratujmy Aniołów Stróżów” przedstawia niepubliczne, katolickie przedszkole Aniołów Stróżów. Redaktor Michał Murgrabia rozmawiał z rodzicami dzieci, które zostały przez nich umieszczone we wspomnianej placówce, a także z kadrą dziećmi się zajmującą.

REKLAMA

W Niepublicznym Katolickim Klubie Dziecięcym i Punkcie Przedszkolnym „Aniołów Stróżów” w Siemianowicach Śląskich redaktor Mediów Narodowych rozmawiał o problemach, które ma przedszkole. O zmianach, których wymaga Straż Pożarna i Sanepid w związku ze zmieniającymi się przepisami ws. bezpieczeństwa.

ZOBACZ TAKŻE: Czarne chmury nad PO w Warszawie. Zaniedbania Hanki, rozpad koalicji

Warto zapoznać się z tym ciekawym materiałem, wysłuchać wiele ciekawych informacji o dobrej, rodzinnej i przyjaznej atmosferze w placówce. Warto też wspomóc finansowo „Aniołów Stróżów”. W materiale pojawia się informacja dt. wsparcia finansowego przedszkola w związku z remontem. Podany jest numer konta, na które można przelać pieniądze. Ratujmy Aniołów Stróżów!

REKLAMA

Komentarze