REKLAMA

Tumanowicz: Konfederacja nadaje powiew świeżości [WIDEO]

Tumanowicz: Konfederacja nadaje powiew świeżości [WIDEO]

Witold Tumanowicz w wywiadzie dla Mediów Narodowych skomentował organizację prawyborów prezydenckich w Konfederacji oraz związanego z nimi zainteresowania medialnego.

Polityk Konfederacji oraz Ruchu Narodowego opowiedział o kulisach powstania pomysłu na zorganizowanie prawyborów oraz przyznał rację, że ta idea była zaczerpnięta ze Stanów Zjednoczonych.

REKLAMA

„Jak rzucałem myśl przeprowadzenia prawyborów prezydenckich to niewiele osób w Konfederacji twierdziło, że da się je zorganizować. Byłem gorącym orędownikiem ich przeprowadzenia. Sam sposób i regulamin był oczywiście zaczerpnięty ze Stanów Zjednoczonych” – mówił Witold Tumanowicz.

Zobacz także: Rząd chce dodatkowej opłaty za cukier. To kolejne podwyżki dla Polaków

„Dzisiaj na radzie liderów Konfederacji dyskutowaliśmy wstępnie o kształcie kampanii wyborczej. Na razie skupiamy się na układaniu sztabu wyborczego, w którym mam nadzieję znajdą się osoby z każdego środowiska, dlatego że tworzymy jedną drużynę” – wyjawił polityk Konfederacji.

„Publicyści i komentatorzy nam nie przychylni dostrzegają potencjał Konfederacji. Na przykład redaktor Sławomir Sierakowski, powiedział że tak naprawdę lekcję demokracji udzieliła w jego mniemaniu skrajna prawica” – skomentował.

Cały wywiad w materiale poniżej:

REKLAMA

Komentarze