REKLAMA

Tragedia w świętokrzyskim: Dziecko śmiertelnie porażone prądem elektrycznym

Tragedia w świętokrzyskim: Dziecko śmiertelnie porażone prądem elektrycznym

W Sobótce w województwie świętokrzyskim miała miejsce tragedia. W środę podczas spaceru z matką 12-letnia dziewczynka została śmiertelnie porażona prądem elektrycznym. Nadepnęła na leżące na ziemi przewody, będące pod napięciem.

Podczas spaceru z matką, 12-letnia dziewczynka przypadkowo nadepnęła nogą na leżące na drodze między polami pszenicy przewody będące pod napięciem. Tragedia ta miała miejsce w Sobótce w powiecie opatowskim w województwie świętokrzyskim.

Brak obrazka

Czytaj więcej: W Holandii wchodzi w życie zakaz noszenia burki. Muzułmanie protestują

Jak wynika z relacji dziecka pomimo natychmiastowej reanimacji nie udało się uratować – „Z pierwszych ustaleń wynika, że dziecko nadepnęło na zerwane przewody elektryczne leżące na ziemi przy polu pszenicy. Mimo akcji reanimacyjnej życia dziewczynki nie udało się uratować” – powiedziała podkom. Agata Frejlich, oficer prasowy z komendy powiatowej policji w Opatowie.

Najprawdopodobniej zerwane przewody z okolicznych słupów zostały uszkodzone podczas niedawnych nawałnic. Niestety ta usterka nie została zgłoszona, gdyż kable elektryczne prowadziły do niezamieszkałych terenów.

Interia

Marsz Powstania Warszawskiego 2019 [TRASA + SZCZEGÓŁY]

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze