REKLAMA

Totalny upadek Schetyny. Porównał bestialsko zamordowanego ks. Popiełuszkę do Piotra Szczęsnego

Totalny upadek Schetyny. Porównał bestialsko zamordowanego ks. Popiełuszkę do Piotra Szczęsnego

Skandaliczny wpis Grzegorza Schetyny wywołał lawinę krytycznych komentarzy. Lider PO porównał bestialsko zamordowanego księdza Jerzego Popiełuszkę do samobójstwa Piotra Szczęsnego.

REKLAMA

„Dziś 35. rocznica śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. I 2. rocznica śmierci Piotra Szczęsnego – „Szarego Człowieka”. Obaj starali się poruszać nasze sumienia w czasach ciężkich. Składamy Im hołd” – napisał lider PO. Wpis Schetyny spotkał się z falą krytyki.

” To niegodziwe. Totalny intelektualny upadek lidera PO. Totalny” – pisze Wojciech Wybranowski. ” G.Schetyna przyrównuje kapłana zamęczonego na śmierć przez komunistów z samobójcą, który targnął się na życie, bo nie podobał się polityczny wybór współobywateli w demokratycznym kraju… To skala moralnego upadku Schetyny” – komentuje natomiast Jacek Piekara.

ZOBACZ TAKŻE: Czarne chmury nad Schetyną! Zastąpi go Borys Budka?

W strukturach PO trwa bunt. Po przegranych wyborach działacze PO żądają zmiany szefa struktur Platformy. Przypominamy, że Grzegorz Schetyna przegrał z szefową wrocławskich struktur Prawa i Sprawiedliwości. Tuż przed wyborami działacze KO podkreślali, że lider musi potwierdzić swoją pozycję. Okazuje się, że lider Koalicji dotkliwie przegrał z PiS.

REKLAMA

Komentarze