Totalny upadek Schetyny. Porównał bestialsko zamordowanego ks. Popiełuszkę do Piotra Szczęsnego

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Wikimedia Commons

Skandaliczny wpis Grzegorza Schetyny wywołał lawinę krytycznych komentarzy. Lider PO porównał bestialsko zamordowanego księdza Jerzego Popiełuszkę do samobójstwa Piotra Szczęsnego.

“Dziś 35. rocznica śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. I 2. rocznica śmierci Piotra Szczęsnego – “Szarego Człowieka”. Obaj starali się poruszać nasze sumienia w czasach ciężkich. Składamy Im hołd” – napisał lider PO. Wpis Schetyny spotkał się z falą krytyki.

” To niegodziwe. Totalny intelektualny upadek lidera PO. Totalny” – pisze Wojciech Wybranowski. ” G.Schetyna przyrównuje kapłana zamęczonego na śmierć przez komunistów z samobójcą, który targnął się na życie, bo nie podobał się polityczny wybór współobywateli w demokratycznym kraju… To skala moralnego upadku Schetyny” – komentuje natomiast Jacek Piekara.

ZOBACZ TAKŻE: Czarne chmury nad Schetyną! Zastąpi go Borys Budka?

W strukturach PO trwa bunt. Po przegranych wyborach działacze PO żądają zmiany szefa struktur Platformy. Przypominamy, że Grzegorz Schetyna przegrał z szefową wrocławskich struktur Prawa i Sprawiedliwości. Tuż przed wyborami działacze KO podkreślali, że lider musi potwierdzić swoją pozycję. Okazuje się, że lider Koalicji dotkliwie przegrał z PiS.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY