REKLAMA

Ten film podbija internet! Premier Węgier prowadzi auto, pasażerem jest… Chuck Norris!

Ten film podbija internet! Premier Węgier prowadzi auto, pasażerem jest… Chuck Norris!

Premier Węgier Viktor Orban zamieścił na swoim profilu na Facebooku wideo przedstawiające go w towarzystwie… aktora filmów akcji Chucka Norrisa. Zdjęcie obu pojawiło się w też dziś w prasie węgierskiej. „Mam wrażenie, że już pana znam, tyle o panu czytałem” – mówi na nagraniu Norris, po czym obejmuje Orbana.

REKLAMA

Film prezentuje kilka scen z chwil spędzonych w Budapeszcie z Orbanem przez Norrisa i jego żonę Genę. Jedno z ujęć pokazuje wnętrze samochodu, którym jadą Orban i Trump. Premier Węgier mówi aktorowi, że jego ojciec tak jak Norris ma 78 lat.


W innej scenie Orban mówi Norrisowi: „90 proc. wiadomości na mój temat jest negatywnych”, na co ten rzuca uwagę: „Tak jak o Trumpie”. Film obejrzało już 1,2 mln widzów!

W końcowej części filmu, podpisanego jednym słowem: „Strażnicy”, widać wizytę Norrisa, który był mistrzem świata w karate, na treningu w Centrum Zapobiegania Terroryzmowi. Aktor mówi, że widział wiele podobnych pokazów na świecie, ale ten był najlepszy.

Dwustronicowe zdjęcie z tej wizyty zamieścił dziś prorządowy tygodnik „Figyeloe”. Widać na nim grupę dobrze zbudowanych mężczyzn napinających muskuły, a w środku uśmiechniętych Orbana i Norrisa w takiej samej pozie.

Tygodnik wyjaśnia, że Norris przyjechał do Budapesztu na zaproszenie Baptystycznej Akcji Charytatywnej, do której sam należy.

NIEZALEZNA.PL

REKLAMA

Komentarze