Ten film podbija internet! Premier Węgier prowadzi auto, pasażerem jest… Chuck Norris!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Premier Węgier Viktor Orban zamieścił na swoim profilu na Facebooku wideo przedstawiające go w towarzystwie… aktora filmów akcji Chucka Norrisa. Zdjęcie obu pojawiło się w też dziś w prasie węgierskiej. “Mam wrażenie, że już pana znam, tyle o panu czytałem” – mówi na nagraniu Norris, po czym obejmuje Orbana.

Film prezentuje kilka scen z chwil spędzonych w Budapeszcie z Orbanem przez Norrisa i jego żonę Genę. Jedno z ujęć pokazuje wnętrze samochodu, którym jadą Orban i Trump. Premier Węgier mówi aktorowi, że jego ojciec tak jak Norris ma 78 lat.


W innej scenie Orban mówi Norrisowi: „90 proc. wiadomości na mój temat jest negatywnych”, na co ten rzuca uwagę: „Tak jak o Trumpie”. Film obejrzało już 1,2 mln widzów!

W końcowej części filmu, podpisanego jednym słowem: „Strażnicy”, widać wizytę Norrisa, który był mistrzem świata w karate, na treningu w Centrum Zapobiegania Terroryzmowi. Aktor mówi, że widział wiele podobnych pokazów na świecie, ale ten był najlepszy.

Dwustronicowe zdjęcie z tej wizyty zamieścił dziś prorządowy tygodnik „Figyeloe”. Widać na nim grupę dobrze zbudowanych mężczyzn napinających muskuły, a w środku uśmiechniętych Orbana i Norrisa w takiej samej pozie.

Tygodnik wyjaśnia, że Norris przyjechał do Budapesztu na zaproszenie Baptystycznej Akcji Charytatywnej, do której sam należy.

NIEZALEZNA.PL

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY