REKLAMA

Szok! Polacy uciekają z Anglii przed seks-indoktrynacją! [WIDEO]

Szok! Polacy uciekają z Anglii przed seks-indoktrynacją! [WIDEO]

W kolejnej edycji programu „Młot na marksizm” w telewizji internetowej Mediów Narodowych podjęto temat seks-indoktrynacji w Anglii.

Polscy uciekają z Anglii przed seks-indoktrynacją. To dość szokujący tytuł, który mówi jednak o bardzo ważnym problemie. Gościem w programie „Młot na marksizm” w telewizji internetowej Mediów Narodowych był zastępca prezesa oddziału londyńskiego Partii KORWiN, a więc jednej z partii współtworzących Konfederację – Sebastian Ross. Opowiedział on o problemach, które zauważają Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii. Chociaż w Zjednoczonym Królestwie od dawna rządzi Partia Konserwatywna i dokonano brexitu, w kulturze wszystko tam poszło bardzo na lewą stronę.

REKLAMA

W Wielkiej Brytanii właściwie trwa seks-indoktrynacja. Promowanie homoseksualizmu czy wielu zboczeń jest właściwie na porządku dziennym, od szkół po seriale telewizyjne czy internetowe. Gość programu opowiedział, że Anglia od września 2020 roku wprowadza w szkołach nowy obowiązkowy przedmiot – będzie to wychowanie seksualne. Co ważne, nie będzie to przedmiot dobrowolny, ale obowiązkowy. Według gościa nie da się już tego powstrzymać. „Chrześcijanie się wycofali, tak jakby zniknęli”.

ZOBACZ TAKŻE: Raporty z piekła. Nieznane raporty o Polsce w czasach stalinizmu [WIDEO]

„Anglików zapędzono w pułapkę. Jeśli nie LGBT, cała ta tęczowa ideologia, no to muzułmanie. Ludzie wolą popierać LGBT, obawiając się islamu”. Większość ludzi to akceptuje. Wprowadzanie takich postaw może jeszcze psuć młodych ludzi. „Wyniosłem się z Anglii. Mieszkałem w Londynie przez kilkanaście lat. Pasy na przejściach są tęczowe, reklamy (…), wszędzie są mężczyźni poprzebierani w sukienki, epatuje to z bilbordów, wymalowane twarze”. Wmawia się ludziom, że to jest normalne. Najbardziej przerażające jest to, że poprzez Unię Europejską tego rodzaju postawy będą przenikać do Polski. To już się dzieje.

REKLAMA

Komentarze