REKLAMA

Świetne wystąpienie! Polski poseł złożył wniosek o przesłuchanie Niemiec na forum Rady Europy [WIDEO]

Świetne wystąpienie! Polski poseł złożył wniosek o przesłuchanie Niemiec na forum Rady Europy [WIDEO]

Poseł Prawa i Sprawiedliwości wygłosił wczoraj ostre przemówienie wobec polityki państw zachodniej części Europy. Dostało się też Niemcom. Tarczyński złożył wniosek o przesłuchanie tego państwa na forum Rady Europy.

REKLAMA

Wniosek został złożony na posiedzeniu Komisji Prawnej Zgromadzenie Parlamentarnego Rady Europy. Tarczyński zabierał głos w imieniu Konserwatystów Rady Europy. Jak uzasadniał Tarczyński, kanclerz Angela Merkel podjęła decyzję o przyjęciu uchodźców bez zgody parlamentu.

Angela Merkel nie miała prawa podjąć decyzji o tym, aby przyjąć nielegalnych imigrantów bez zgody parlamentu. Taką zgodę wydała, łamiąc tym samym konstytucję i prawo – argumentował Tarczyński.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości skomentował także sytuację w innych państwach europejskich.

Panie Sekretarzu Generalny chciałbym Pana zapytać o sytuację w państwach członkowskich Rady Europy. Chciałbym zapytać o Hiszpanię, o Niemcy, o Francję, gdzie nadal trwa stan wyjątkowy, chciałbym zapytać o Katalonię. Pytam także o Szwecję, gdzie tak zwani uchodźcy dopuszczają się gwałtów. Oczywiście chodzi mi o przestępstwa dokonywane przez nielegalnych imigrantów – zwrócił się do Sekretarza Generalnego Rady Europy.

Czy może mi Pan wytłumaczyć różnice między krwią Katalończyków a kornikiem drukarzem?– zapytał ironicznie Tarczyński, dowodząc, że Radę Europy bardziej od krzywdy ludzkiej interesuje szkodnik drzew.

 

źródło:

Prosto z Mostu
Polub fanpage Prosto z Mostu na Facebooku
REKLAMA

Komentarze