REKLAMA

Policja aresztowała agresywnego aktywistę LGBT. Totalna opozycja broni chuligana

Policja aresztowała agresywnego aktywistę LGBT. Totalna opozycja broni chuligana

Wciąż trwają protesty tęczowych aktywistów sprzeciwiających się ukaraniu Michała Sz., który podaje się za kobietę o imieniu”Margot”. Mężczyzna okazał się kryminalistą, który dopuścił się fizycznej napaści na kierowcę ciężarówki fundacji „Pro”.

REKLAMA

Mimo nagrania oraz dowodu w postaci przyznania się do winy przez dewianta, kulturowi marksiści w wulgarny sposób domagają się wypuszczenia z aresztu swego moralnego przywódcy. Piewcy tolerancji i miłości afirmują tym samym przemoc i jawne łamanie prawa. Obłuda środowisk LGBT nie ma granic! Protestujący dopuszczają się także aktów przemocy na wykonujących obowiązki funkcjonariuszach. To kolejna odsłona bezprawia tęczowych środowisk. Niedawno mogliśmy zaobserwować jak lewaccy anarchiści doczepiają do Chrystusowego pomnika symbol zła i grzechu, jakim dla katolików jest rzeczona tęczą.

Kryminalista podający się za kobietę został aresztowany! Posłowie lewicy postanowili legitymizować przemoc! Od kilkunastu godzin trwają społeczne protesty w sprawie zatrzymania mężczyzny Michała Sz., podającego się za kobietę”Margot”. Sprawa jest szokująca, gdyż tęczowy bandyta przyznał się do fizycznych ataków na kierowcę ciężarówki” Pro” oraz niszczenia mienia fundacji.

Marksizm kulturowy w natarciu!

Tęczowy przestępca”Margot”został aresztowany przez miejscową policję. Warto zaznaczyć, iż mężczyzna dopuścił się fizycznego ataku na kierowcę fundacji” Pro”. Napastnik zdaje się być dumny ze swojego ataku, ponieważ pytany o zajście chełpił się swoim aktem bezprawia:-Od wczoraj uprawiamy sobie taki sport. Łapanie na mieście ciężarówki”Pro”- mówił w rozmowie z dziennikarką”Newsweeka”.

Warto też wspomnieć, że prócz fizycznego ataku na jednego z obrońców życia, tęczowy aktywista dopuścił się także aktu profanacji warszawskich pomników. Łamanie prawa, naruszanie nietykalności cielesnej oraz obsesyjną nienawiść w stosunku do osób o konserwatywnych poglądach wspierają posłowie lewicy. Obrońcy praw człowieka, piewcy miłości i tolerancji tym razem opowiadają się po stronie bandyty, który na dodatek przyznał się do winy.

Co warte odnotowania” Margot” do swego przestępstwa przyznał się na jednym z nagrań.

Na internetowej stronie”Stop bzdurom” widoczne są posty nawołujące do fizycznych ataków na ciężarówki”Pro”. Autorzy tekstów w jawny sposób nawołują do bandyckich wybryków. Możemy tam przeczytać o kilku zasadach w kontekście uniknięcia konsekwencji za fizyczną napaść na furgonetki” Są inne metody działania, które trwają parę sekund i wymagają zdolności do ulatniania się”- czytamy na stronie.

Tęczowi aktywiści bazujący na różnorodności, miłości oraz poszanowaniu praw człowieka zapomnieli chyba, iż fizyczna napaść jest przestępstwem. Ludzie jawiący się jako orędownicy uciskanej mniejszości seksualnej, stają po stronie przemocy oraz bandyckich aktów.

TVP Info

Czytaj także: USA idzie na wojnę z chińską aplikacją

Czytaj także: Imigrant zorganizował napad na bank

REKLAMA

Komentarze