REKLAMA

Scheuring-Wielgus kryje się za kordonem policji na Marszu Niepodległości [WIDEO]

Scheuring-Wielgus kryje się za kordonem policji na Marszu Niepodległości [WIDEO]

Joanna Scheuring-Wielgus znów ostatnio zasłynęła zwalczaniem „faszyzmu”. Brała udział w blokadzie marszu, prowokowała Polaków, a sama z siebie robiła ofiarę.

Zachowanie posłanki tzw. Lewicy możemy „podziwiać” między innymi dzięki nagraniu popularnego youtubera, Atora. W filmiku pt. „Prowokuj! Wyzywaj Polaków na Marszu Niepodległości 2019. Rób z Siebie Ofiarę – Analiza Komentator PL”, który widziało już kilkadziesiąt tysięcy osób.

Mniej więcej od ok. 17 minuty nagrania słychać, jak Joanna Schuering-Wielgus wprost prowokuje uczestników marszu do obrażania jej. Żeby potem w mediach zgrywać ofiarę.

CZYTAJ TAKŻE: Skandaliczne zachowanie Joanny Scheuring-Wielgus. „Faszyści”

„Uważam, że policja chroniła faszystów” – mówi posłanka i zaczepia na ulicy uczestników Marszu Niepodległości. Kiedy dziennikarze próbowali wytłumaczyć polityk, że to manifestacja KOD-u była nielegalna Wielgus schroniła się przed pytaniami za kordonem policji.

„Uważam, że każda osoba na Marszu Niepodległości, która idzie z narodowcami jest nie fair” – mówiła Wielgus uciekając od odpowiedzi na pytanie czy każdy maszerujący 11 listopada w Warszawie to faszysta.

REKLAMA

Komentarze