REKLAMA

Skandaliczne zachowanie Joanny Scheuring-Wielgus. „Faszyści”

Skandaliczne zachowanie Joanny Scheuring-Wielgus. „Faszyści”

Joanna Scheuring-Wielgus znów ostatnio zasłynęła zwalczaniem „faszyzmu”. Brała udział w blokadzie marszu, prowokowała Polaków.

Jak już informowaliśmy, na trasie tegorocznego Marszu Niepodległości miało miejsce kilka prowokacji organizowanych przez skrajnych lewaków oraz próba blokady marszu przez tak zwanych „obrońców demokracji” z Obywateli RP (czy jak niektórzy wolą „PRL”). W nielegalnym zgromadzeniu, którego celem było zablokowanie Marszu Niepodległości udział wzięły posłanki Sojuszu Lewicy Demokratycznej: Joanna Scheuring-Wielgus i Wanda Nowicka.

REKLAMA

Joanna Schuering-Wielgus brała potem udział w jednym z programów telewizyjnych, w którym została zaorana przez Krzysztofa Bosaka z Konfederacji i Ruchu Narodowego, który stanął oczywiście w obronie uczestników Marszu Niepodległości. Uczestników, którzy jak się okazuje byli zwyczajnie prowokowani przez lewacką polityk. Joanna Schuering-Wielgus wprost wyzywała uczestników od „faszystów”. Policję oskarżała o ochranianie „marszu faszystów”.

ZOBACZ TAKŻE: O Marszu Niepodległości w mediach. Krzysztof Bosak „zaorał”

Zachowanie posłanki tzw. Lewicy możemy „podziwiać” między innymi dzięki nagraniu popularnego youtubera, Atora. W filmiku pt. „Prowokuj! Wyzywaj Polaków na Marszu Niepodległości 2019. Rób z Siebie Ofiarę – Analiza Komentator PL”, który widziało już kilkadziesiąt tysięcy osób, mniej więcej od ok. 17 minuty nagrania słychać, jak Joanna Schuering-Wielgus wprost prowokuje uczestników marszu do obrażania jej. Żeby potem w mediach zgrywać ofiarę.

REKLAMA

Komentarze