REKLAMA

Schetyna przedstawia kandydata PO na prezydenta Warszawy

Schetyna przedstawia kandydata PO na prezydenta Warszawy

„Chciałbym, żeby Rafał Trzaskowski był kandydatem Platformy i całej zjednoczonej opozycji na prezydenta Warszawy” – ogłosił dziś Grzegorz Schetyna. – Warszawa potrzebuje zmian – powiedział Trzaskowski na temat swojej kandydatury.

REKLAMA

„Zwrócę się do władz PO na Mazowszu o akceptację Rafała Trzaskowskiego. Po tej akceptacji przedstawimy tę kandydaturę do akceptacji krajowej”,  „Warszawa to miasto sukcesu, to miasto, które jest dla nas wyzwaniem. Wszyscy ludzie PO staną przy Rafale Trzaskowskim i będą ją prowadzić do zakończenia jej sukcesem” – stwierdził lider PO.

„Nie można oddać Warszawy w ręce PiS. Warszawa potrzebuje zmiany. Mnie jako warszawiaka bulwersuje to samo, co każdego warszawiaka. Oddawanie kamieniec, wszechobecna „szyldoza” i korki. Warszawa potrzebuje świeżego spojrzenia kogoś młodego” – powiedział Rafał Trzaskowski.

„Za rok wybory samorządowe. Chcemy o nich rozmawiać. Wiemy, jak ważna będzie aktywność Polaków. Będziemy realizować nasz program rozszerzony o 16 nowych załączników programowych” – mówił na konferencji prasowej Grzegorz Schetyna.

„Zrobię wszystko, żeby kandydatem na prezydenta Warszawy wszystkich partii opozycyjnych został Rafał Trzaskowski” – zapewnił Schetyna.

źródło: onet.pl
________________
Oglądaj naszą telewizję internetową

REKLAMA

Komentarze