Schetyna przedstawia kandydata PO na prezydenta Warszawy

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
zmiany w PO

/ fot. Michał Józefaciuk via Wikimedia.com / CC BY-SA 3.0 PL

“Chciałbym, żeby Rafał Trzaskowski był kandydatem Platformy i całej zjednoczonej opozycji na prezydenta Warszawy” – ogłosił dziś Grzegorz Schetyna. – Warszawa potrzebuje zmian – powiedział Trzaskowski na temat swojej kandydatury.

“Zwrócę się do władz PO na Mazowszu o akceptację Rafała Trzaskowskiego. Po tej akceptacji przedstawimy tę kandydaturę do akceptacji krajowej”,  “Warszawa to miasto sukcesu, to miasto, które jest dla nas wyzwaniem. Wszyscy ludzie PO staną przy Rafale Trzaskowskim i będą ją prowadzić do zakończenia jej sukcesem” – stwierdził lider PO.

“Nie można oddać Warszawy w ręce PiS. Warszawa potrzebuje zmiany. Mnie jako warszawiaka bulwersuje to samo, co każdego warszawiaka. Oddawanie kamieniec, wszechobecna “szyldoza” i korki. Warszawa potrzebuje świeżego spojrzenia kogoś młodego” – powiedział Rafał Trzaskowski.

“Za rok wybory samorządowe. Chcemy o nich rozmawiać. Wiemy, jak ważna będzie aktywność Polaków. Będziemy realizować nasz program rozszerzony o 16 nowych załączników programowych” – mówił na konferencji prasowej Grzegorz Schetyna.

“Zrobię wszystko, żeby kandydatem na prezydenta Warszawy wszystkich partii opozycyjnych został Rafał Trzaskowski” – zapewnił Schetyna.

źródło: onet.pl
________________
Oglądaj naszą telewizję internetową

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY