REKLAMA

Pijani Ukraińcy zatrzymani. Wypadek podczas kontroli drogowej

Pijani Ukraińcy zatrzymani. Wypadek podczas kontroli drogowej

Z wtorku na środę w okolicach Szczecinka doszło do dosyć poważnego wypadku samochodowego. Policja podczas nocnej kontroli drogowej zatrzymała pojazd, który prowadzili Ukraińcy. W trakcie czynności służbowych doszło do zderzenia innego pojazdu ze stojącym na poboczu samochodem. Pogotowie zabrało trzy ranne osoby. Okazało się również, że kierowcy pojazdów byli pod wpływem alkoholu.

REKLAMA

Około północy z wtorku na środę doszło pod Szczecinkiem do poważnego wypadku samochodowego. Na trasie pomiędzy Turowem, a Szczecinkiem miejscowa policja przeprowadzała nocną kontrolę drogową. Policjanci zatrzymali pojazd marki BMW. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że kie kierowca prowadzi pod wpływem alkoholu.

Zobacz także: KE uzgodniło z Moderną dostawę szczepionek

Wówczas, gdy drogówka przeprowadzała standardowe czynności służbowe, w stojące na poboczu auta tj. policyjny radiowóz oraz w auto osobowe uderzył inny pojazd marki Volkswagen.

Uderzenie było na tyle silne, iż przeprowadzony podczas kontroli drogowej auto wypadło na drogę i dachowało. Policjanci uniknęli nieszczęście i od razu wezwali na pomoc służby medyczne. Pijany kierowca BMW wraz z pasażerem oraz drugim kierowcą z Volkswagena zostali zabrani do szpitala.

Według ustaleń kontroli drogowej, kierowcy obu pojazdów to Ukraińcy. Prowadzili oni również pojazdy pod wpływem alkoholu.

iszczecinek.pl

REKLAMA

Komentarze