REKLAMA

Pijani Ukraińcy zatrzymani. Wypadek podczas kontroli drogowej

REKLAMA

Z wtorku na środę w okolicach Szczecinka doszło do dosyć poważnego wypadku samochodowego. Policja podczas nocnej kontroli drogowej zatrzymała pojazd, który prowadzili Ukraińcy. W trakcie czynności służbowych doszło do zderzenia innego pojazdu ze stojącym na poboczu samochodem. Pogotowie zabrało trzy ranne osoby. Okazało się również, że kierowcy pojazdów byli pod wpływem alkoholu.

Około północy z wtorku na środę doszło pod Szczecinkiem do poważnego wypadku samochodowego. Na trasie pomiędzy Turowem, a Szczecinkiem miejscowa policja przeprowadzała nocną kontrolę drogową. Policjanci zatrzymali pojazd marki BMW. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że kie kierowca prowadzi pod wpływem alkoholu.

Zobacz także: KE uzgodniło z Moderną dostawę szczepionek

Wówczas, gdy drogówka przeprowadzała standardowe czynności służbowe, w stojące na poboczu auta tj. policyjny radiowóz oraz w auto osobowe uderzył inny pojazd marki Volkswagen.

Uderzenie było na tyle silne, iż przeprowadzony podczas kontroli drogowej auto wypadło na drogę i dachowało. Policjanci uniknęli nieszczęście i od razu wezwali na pomoc służby medyczne. Pijany kierowca BMW wraz z pasażerem oraz drugim kierowcą z Volkswagena zostali zabrani do szpitala.

Według ustaleń kontroli drogowej, kierowcy obu pojazdów to Ukraińcy. Prowadzili oni również pojazdy pod wpływem alkoholu.

iszczecinek.pl

REKLAMA

Komentarze