REKLAMA

Roberto Fiore: „Prawdziwa wolność jest lepiej przestrzegana w Polsce niż we Włoszech” [WIDEO]

Roberto Fiore: „Prawdziwa wolność jest lepiej przestrzegana w Polsce niż we Włoszech” [WIDEO]

W internetowej telewizji polskich narodowych mediów wystąpił Roberto Fiore, lider włoskiej partii Forza Nuova. Z gościem Mediów Narodowych rozmawiał poseł Robert Winnicki.

Jesteś liderem Forza Nuova, partii politycznej, która jest wbrew liberalnemu establishmentowi. Ludzie w Polsce chcą usłyszeć o tym co się dzieje i jakie masz spojrzenie na globalne i europejskie problemy – mówi w Prawym Sejmowym Robert Winnicki. W rozmowie z włoskim politykiem poseł poruszył takie tematy jak działalność Unii Europejskiej, działania KE wobec Polski czy też sytuację wewnątrz Włoszech.

Brak obrazka

Fiore odniósł się przede wszystkim do działań Komisji Europejskiej wobec Polski – Polska jest w tej chwili oskarżana o odbieranie wolności obywatelom i władzy sądowniczej. To jest clou mojej wizyty – obnażenie podwójnych standardów UE. Prawdziwa wolność jest lepiej przestrzegana w Polsce niż we Włoszech.

Całość rozmowy z Roberto Fiore możesz obejrzeć w poniższym filmiku. Pamiętaj, aby subskrybować nasz kanał na portalu YouTube – to dzięki Wam możemy się dalej rozwijać!

Brak obrazka

REKLAMA

Komentarze