Roberto Fiore: “Prawdziwa wolność jest lepiej przestrzegana w Polsce niż we Włoszech” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. nuovasocieta.it

W internetowej telewizji polskich narodowych mediów wystąpił Roberto Fiore, lider włoskiej partii Forza Nuova. Z gościem Mediów Narodowych rozmawiał poseł Robert Winnicki.

Jesteś liderem Forza Nuova, partii politycznej, która jest wbrew liberalnemu establishmentowi. Ludzie w Polsce chcą usłyszeć o tym co się dzieje i jakie masz spojrzenie na globalne i europejskie problemy – mówi w Prawym Sejmowym Robert Winnicki. W rozmowie z włoskim politykiem poseł poruszył takie tematy jak działalność Unii Europejskiej, działania KE wobec Polski czy też sytuację wewnątrz Włoszech.

Fiore odniósł się przede wszystkim do działań Komisji Europejskiej wobec Polski – Polska jest w tej chwili oskarżana o odbieranie wolności obywatelom i władzy sądowniczej. To jest clou mojej wizyty – obnażenie podwójnych standardów UE. Prawdziwa wolność jest lepiej przestrzegana w Polsce niż we Włoszech.

Całość rozmowy z Roberto Fiore możesz obejrzeć w poniższym filmiku. Pamiętaj, aby subskrybować nasz kanał na portalu YouTube – to dzięki Wam możemy się dalej rozwijać!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY