REKLAMA

Robert Winnicki dzisiaj w „Przedwyborczym Q&A”. Onet, godz. 19:00

Robert Winnicki dzisiaj w „Przedwyborczym Q&A”. Onet, godz. 19:00

Media od kilku dni zauważają Konfederację. TVP skandalicznie atakuje i manipuluje, a inni w końcu zapraszają. Dzisiaj w Onecie będzie Robert Winnicki.

REKLAMA

Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego i jeden z liderów Konfederacji, lider jej listy w okręgu wyborczym nr 24 (obejmującym całe województwo podlaskie) będzie dzisiaj wieczorem gościem programu Onet Opinie pt. „Przedwyborczy Q&A”. To kolejne tego typu wystąpienie Roberta Winnickiego w ostatnim czasie.

Warto wspomnieć, że przed kilkoma dniami Robert Winnicki reprezentował komitet Konfederacji podczas debaty klimatycznej na kanale Polsat News. Jego występ był bardzo udany. Od kilku dni media w kraju w końcu zauważyły, że w najbliższych wyborach startuje pięć ogólnopolskich komitetów. Miejmy nadzieję, że konfederaci wykorzystają okazję, by dotrzeć ze swoim przekazem do wyborców.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Bryłka: Ostatnia prosta kampanii [WIDEO]

Warto wspomnieć, że przy okazji częstszych wizyt narodowców i wolnościowców w różnych mediach prywatnych wyszło szydło z worka w jeszcze jednym przypadku. Rafał Ziemkiewicz, przez lata pozujący na wspierającego narodowców, porównuje zapraszanie liderów Konfederacji do… pompowania „Lewicy” przez TVP. Spotkało się to także z ostrymi komentarzami narodowców.

REKLAMA

Komentarze