REKLAMA

Anna Bryłka: Ostatnia prosta kampanii [WIDEO]

Anna Bryłka: Ostatnia prosta kampanii [WIDEO]

W programie Mediów Narodowych zagościła kandydatka na posła Anna Bryłka, która startuje z list Konfederacji reprezentując Ruch Narodowy. Zaprezentowała ona program koalicji narodowo-wolnościowej, a także powiedziała o ostatnich dniach kampanii wyborczej.

REKLAMA

„Wyjście na przeciw obywatelom, przedsiębiorcom, usprawnienie całego systemu sądowniczego, bony kulturalne i edukacyjne. Mówimy o niskich i prostych podatkach, a także o bezpieczeństwie narodowym i o zdrowiu. Uważamy te postulaty za kluczowe”

– zaprezentowała program Konfederacji „Polska dla Ciebie”, Anna Bryłka.

Sekretarz Ruchu Narodowego wystąpi również dzisiaj w debacie wyborczej na antenie Polsat News, gdzie tematyką przewodnia będzie zdrowie.

„Mój obszar jest szeroki. Dotyka ochrony zdrowia, ubezpieczeń zdrowotnych. Także tematyki zahaczającej o światopogląd, jak ochrona życia od poczęcia, co jest zawarte w naszym programie. Również środowisko i czyste powietrze oraz sportu”

– wyjaśniła jedynka z okręgu konińskiego.

Na antenie podsumowała ona swoją kampanie wyborczą. Poinformowała, że w trakcie jej trwania objechała wszystkie powiaty w swoim okręgu wyborczym. Zajęła się tematyką imigracji młodych ludzi do miast lub poza granicę kraju. A także o starzenie się społeczeństwa czy wykluczenie komunikacyjne.

Wesprzyj już dziś organizację X Marszu Niepodległości!

Wywiad z Anną Bryłką na kanale Mediów Narodowych w materiale poniżej:

REKLAMA

Komentarze