REKLAMA

Anarchiści zdemolowali pub. Powód? Właściciel zaprasza patriotów

Anarchiści zdemolowali pub. Powód? Właściciel zaprasza patriotów

Reduta PUB to bar założony przez patriotów, dla patriotów. Niestety, są ludzie, którym nie podobają się takie inicjatywy.

REKLAMA

Powybijane szyby i witryny to wynik ataku nieznanych napastników na patriotyczny bar Reduta PUB. Co mogło być motywem sprawców i czym w ogóle jest to miejsce? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Ostoja polskości – tak piszą właściciele o swoim barze na facebookowej stronie. Dalej w opisie znajdujemy dodatkowe informacje:

– Reduta to miejsce spotkań wszystkich środowisk patriotycznych Poznania. W naszym lokalu nie istnieje poprawność polityczna. Nie boimy się urazić niczyich uczuć, ale konsekwentnie i z determinacją zmierzamy w poszukiwaniu Prawdy. W Reducie odbywają się zorganizowane spotkania różnych środowisk – zaczynając od Młodzieży Wszechpolskiej, a na KoLibrze kończąc. Dzieli nas wiele, ale łączy jedno – dążymy do tego, aby w Polska rozwijała się jak najszybciej i aby rozwijać Polskę i Polaków na wszystkich możliwych płaszczyznach. Organizujemy także wykłady, prelekcje, pokazy filmów, spotkania z kombatantami i politykami. 

Oprócz funkcji patriotycznej – wyżej wymienione wydarzenia są elementami pracy u podstaw społeczeństwa w knajpie można też świetnie się bawić, napić się staropolskich trunków czy zjeść wyśmienite dania.

– Nie brakuje u nas także szerokiej gamy piw, które pochodzą od polskich producentów. Wspieramy w ten sposób rodzimych przedsiębiorców i promujemy patriotyzm konsumencki. W łykendy odbywają się u nas potańcówki i taneczne zabawy, do których rozgrzewają tradycyjnie polskie napitki – miody pitne. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie! 🙂 W naszej ofercie znajdują się także pyszne przekąski do piwa takie jak kiełbasa z grilla, czy karkówka, żurek, grochówka, pajda chleba ze smalcem… i wiele innych smakołyków 😉 – czytamy dalej.

Niestety, właściciele lokalu padli ofiarą ataku nieprzychylnych światopoglądowo środowisk. Nikt nie został złapany na gorącym uczynku, a kamery nic nie pomogły – napstnicy byli zamaskowani. Dlatego też nie można nikogo oficjalnie obwiniać o to co się stało. Jednak podejrzenia kierowane są na lewacką bojowkę o nazwie Antifa (anti – anty, fa – faszyzm). Jest to wynikiem tego, że członkowie tej grupy są agresywni i dosyć często dochodzi do konfrontacji między nimi, a patriotami (w tym również kibicami Lecha Poznań). Nie są oni jednak na tyle silni by mierzyć się z patriotami z Poznania. Dlatego też ograniczają się do takich akcji, jak wybijanie szyb.

Każdy patriota będąc w Poznaniu powinien wesprzeć Reduta PUB. Jego właściciele ucierpieli ze względu na swój patriotyzm. Dlatego nie można zostawić ich samch sobie. Właściciele lokalu, pytani o to jak można ich wspomóc odpowiadali żartobliwie: wpadnij na piwko 🙂 

Bar znajduje się w Poznaniu przy ul. Strzałowej 7/16. Zachęcamy do odwiedzenia!

REKLAMA

Komentarze