Anarchiści zdemolowali pub. Powód? Właściciel zaprasza patriotów

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. youtube.com

Reduta PUB to bar założony przez patriotów, dla patriotów. Niestety, są ludzie, którym nie podobają się takie inicjatywy.

Powybijane szyby i witryny to wynik ataku nieznanych napastników na patriotyczny bar Reduta PUB. Co mogło być motywem sprawców i czym w ogóle jest to miejsce? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Ostoja polskości – tak piszą właściciele o swoim barze na facebookowej stronie. Dalej w opisie znajdujemy dodatkowe informacje:

– Reduta to miejsce spotkań wszystkich środowisk patriotycznych Poznania. W naszym lokalu nie istnieje poprawność polityczna. Nie boimy się urazić niczyich uczuć, ale konsekwentnie i z determinacją zmierzamy w poszukiwaniu Prawdy. W Reducie odbywają się zorganizowane spotkania różnych środowisk – zaczynając od Młodzieży Wszechpolskiej, a na KoLibrze kończąc. Dzieli nas wiele, ale łączy jedno – dążymy do tego, aby w Polska rozwijała się jak najszybciej i aby rozwijać Polskę i Polaków na wszystkich możliwych płaszczyznach. Organizujemy także wykłady, prelekcje, pokazy filmów, spotkania z kombatantami i politykami. 

Oprócz funkcji patriotycznej – wyżej wymienione wydarzenia są elementami pracy u podstaw społeczeństwa w knajpie można też świetnie się bawić, napić się staropolskich trunków czy zjeść wyśmienite dania.

– Nie brakuje u nas także szerokiej gamy piw, które pochodzą od polskich producentów. Wspieramy w ten sposób rodzimych przedsiębiorców i promujemy patriotyzm konsumencki. W łykendy odbywają się u nas potańcówki i taneczne zabawy, do których rozgrzewają tradycyjnie polskie napitki – miody pitne. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie! 🙂 W naszej ofercie znajdują się także pyszne przekąski do piwa takie jak kiełbasa z grilla, czy karkówka, żurek, grochówka, pajda chleba ze smalcem… i wiele innych smakołyków 😉 – czytamy dalej.

Niestety, właściciele lokalu padli ofiarą ataku nieprzychylnych światopoglądowo środowisk. Nikt nie został złapany na gorącym uczynku, a kamery nic nie pomogły – napstnicy byli zamaskowani. Dlatego też nie można nikogo oficjalnie obwiniać o to co się stało. Jednak podejrzenia kierowane są na lewacką bojowkę o nazwie Antifa (anti – anty, fa – faszyzm). Jest to wynikiem tego, że członkowie tej grupy są agresywni i dosyć często dochodzi do konfrontacji między nimi, a patriotami (w tym również kibicami Lecha Poznań). Nie są oni jednak na tyle silni by mierzyć się z patriotami z Poznania. Dlatego też ograniczają się do takich akcji, jak wybijanie szyb.

Każdy patriota będąc w Poznaniu powinien wesprzeć Reduta PUB. Jego właściciele ucierpieli ze względu na swój patriotyzm. Dlatego nie można zostawić ich samch sobie. Właściciele lokalu, pytani o to jak można ich wspomóc odpowiadali żartobliwie: wpadnij na piwko 🙂 

Bar znajduje się w Poznaniu przy ul. Strzałowej 7/16. Zachęcamy do odwiedzenia!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY