REKLAMA

Prowokacja sodomitów podczas obchodów 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego [WIDEO]

Prowokacja sodomitów podczas obchodów 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego [WIDEO]

Podczas obchodów 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, doszło do prowokacji ze strony środowisk LBGT. W czasie, kiedy Polacy maszerowali w Marszu Powstania Warszawskiego, na jednym z balkonów została wywieszona tęczowa flaga, po chwili pojawił się „mężczyzna”, wykonując obrzydliwe rzeczy.

REKLAMA

„Mężczyzna” wszedł na balustradę balkonu, na którym wywieszona została tęczowa flaga, złapał się ręką za krocze, wystawiając jęzor, próbował wykonywać ruchy, przypominające taniec. Na szczęście, policja stanęła na wysokości zadania, weszła do mieszkania i nakazała zdjąć prowokującą flagę.

Zobacz także: Doszło do kolejnego ataku na busa fundacji Pro – prawo do życia. Ujawniamy wizerunek napastnika [WIDEO]

Zwolennicy ruchu LBGT, licznie krytykowali zachowanie policji. Wiele z nich podpierało się twierdzeniem, że nie był to prowokujący symbol, a jedynie kolorowy parawan. Do całej sprawy, odniósł się także rzecznik Komendy Głównej Policji – Mariusz Ciarka. Odnosząc się do zarzutów o tzw. „parawan”, powiedział wprost, że interwencja policji, dotyczyła jedynie wulgarnego zachowania „mężczyzny”, a nie dekoracji umieszczonych na balkonie.

Zobacz także: 76 lat temu wybuchło Powstanie Warszawskie. Chwała bohaterom! Hańba dowództwu!

REKLAMA

Komentarze