REKLAMA

Doszło do kolejnego ataku na busa fundacji Pro – prawo do życia. Ujawniamy wizerunek napastnika [WIDEO]

Doszło do kolejnego ataku na busa fundacji Pro – prawo do życia. Ujawniamy wizerunek napastnika [WIDEO]

Po ulicach Warszawy jeździ bus fundacji pro-life, furgonetka jest wyposażona w banery oraz megafon, za pomocą których promuje chrześcijańskie wartości. Niestety w piątek, doszło do kolejnego aktu przemocy i wandalizmu.

REKLAMA

Furgonetka promująca wartości takie jak ochrona życia nienarodzonego, została kolejny raz zaatakowana przez przypadkowego przechodnia. W piątek fundacja prowadziła kampanię „Stop pedofilii”, uświadamiając jakie zagrożenie niesie za sobą tzw. edukacja seksualna, forsowana przez Światową Organizację Zdrowia, oraz środowiska lewicowe. Na nagraniu widać, jak mężczyzna, prawdopodobnie o poglądach lewicowych, dopuścił się aktu wandalizmu. Delikwent podszedł do busa i uderzył kamieniem w szybę, poczym wykonał kolejny cios w lusterko, jednocześnie uszkadzając je.

Zobacz także: Marsz Powstania Warszawskiego 2020 [NA ŻYWO]

„W piątek około godziny 15:00 przy al. Jana Pawła II mężczyzna zaatakował nas używając kamienia. Najpierw rzucił nim w furgonetkę. Po chwili podbiegł gdy staliśmy w korku, uderzył kamieniem w lusterko pasażera i rozbił je. Walił także w szybę drzwi, na szczęście nie stłukł jej” – relacjonuje jeden z uczestników wydarzenia. Wcześniej również dochodziło do podobnych ataków, pod koniec czerwca, lewicowa bojówka pobiła kierowcę, oraz pocięła banery wywieszone na busie. Poniżej znajduje się nagranie wideo, pokazujące całe zdarzenie.

REKLAMA

Komentarze