REKLAMA

Prof. Jerzy Robert Nowak: „Zbrodnie żydowskie są zapominane” [WIDEO]

Prof. Jerzy Robert Nowak: „Zbrodnie żydowskie są zapominane” [WIDEO]

Gościem internetowej telewizji Mediów Narodowych był prof. Jerzy Robert Nowak, historyk  i publicysta, autor 82 książek i  ponad 1800 publikacji prasowych.

Tematyka, która została poruszona w Komentarzu Mediów Narodowych krążyła wokół przestrzeni publicznej, a więc stosunkach polsko-izraelskich i żydowskich kolaborantach w czasie II wojny światowej. Rozmowę poprowadził Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości – Robert Bąkiewicz.

Brak obrazka

Moje książki są oparte na świadectwach żydowskich. Przejrzałem kilkaset książek, w siedmiu językach, na temat tej tematyki. Najlepsze książki nie są jednak tłumaczone na język polski, ponieważ mówią źle o społeczności żydowskiej. Natomiast Polacy mogliby poczuć dumę czytając te publikacje – mówi profesor.

Gość Mediów Narodowych opowiedział również o postawie Żydów podczas II wojny światowej. – W przypadku Żydów kolaborujących z Niemcami trzeba wiedzieć, że po pierwsze to były elity. Nie były to nieliczne przypadki, tak jak próbują nam to wmawiać. Chociażby w policji żydowskiej było 12 tys. osób, dochodzą do tego różnego rodzaju donosiciele, urzędnicy. To żydowska policja była najokrutniejsza wobec skazanych.

Brak obrazka

Zachęcamy do obejrzenia całości programu. Aby być na bieżąco z nowościami subskrybuj nasz kanał na portalu YouTube – to dzięki Wam możemy się rozwijać!

REKLAMA

Komentarze