Prof. Jerzy Robert Nowak: “Zbrodnie żydowskie są zapominane” [WIDEO]

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Prof. Jerzy Robert Nowak

Prof. Jerzy Robert Nowak / Fot. Media Narodowe

Gościem internetowej telewizji Mediów Narodowych był prof. Jerzy Robert Nowak, historyk  i publicysta, autor 82 książek i  ponad 1800 publikacji prasowych.

Tematyka, która została poruszona w Komentarzu Mediów Narodowych krążyła wokół przestrzeni publicznej, a więc stosunkach polsko-izraelskich i żydowskich kolaborantach w czasie II wojny światowej. Rozmowę poprowadził Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości – Robert Bąkiewicz.

Moje książki są oparte na świadectwach żydowskich. Przejrzałem kilkaset książek, w siedmiu językach, na temat tej tematyki. Najlepsze książki nie są jednak tłumaczone na język polski, ponieważ mówią źle o społeczności żydowskiej. Natomiast Polacy mogliby poczuć dumę czytając te publikacje – mówi profesor.

Gość Mediów Narodowych opowiedział również o postawie Żydów podczas II wojny światowej. – W przypadku Żydów kolaborujących z Niemcami trzeba wiedzieć, że po pierwsze to były elity. Nie były to nieliczne przypadki, tak jak próbują nam to wmawiać. Chociażby w policji żydowskiej było 12 tys. osób, dochodzą do tego różnego rodzaju donosiciele, urzędnicy. To żydowska policja była najokrutniejsza wobec skazanych.

Zachęcamy do obejrzenia całości programu. Aby być na bieżąco z nowościami subskrybuj nasz kanał na portalu YouTube – to dzięki Wam możemy się rozwijać!

Dodano w Bez kategorii
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY