REKLAMA

Poroszenko nie wytrzymał! Zerwał czapkę z głowy wyborcy [WIDEO]

Poroszenko nie wytrzymał! Zerwał czapkę z głowy wyborcy [WIDEO]

Dziwne zachowanie prezydenta Ukrainy można było zaobserwować podczas wiecu w Zaporożu. Poroszenko przechodząc obok tłumu zerwał nagle czapkę z głowy kobiety. Film z incydentu nie wyjaśnia jednak dlaczego polityk tak się zachował.

Incydent wywołał lawinę komentarzy w mediach – miał on miejsce podczas wiecu wyborczego w Zaporożu. Na udostępnionym nagraniu widać jak polityk serdecznie wita się z niektórymi przybyłymi na spotkanie osobami. Zupełnie inaczej odniósł się natomiast do młodej kobiety – gwałtownie zerwał jej czapkę z głowy.

Na nagraniu słychać jak kobieta krzyczy coś do prezydenta. Jej słowa na tyle zdenerwowały Poroszenkę, że ten nie wytrzymał i na oczach tłumu ściągnął jej czapkę. Komentatorzy przedstawiają jednak różne wersje słów młodej dziewczyny.

Czytaj także: Poroszenko cytuje Andrzeja Dudę: „A my jesteśmy im winni nasze wsparcie”

Przypuszczalnie dotyczyło ono Anatolija Hrycenko, który jest opozycyjnym politykiem (to były minister obrony i kontrkandydat Poroszenki) – „Dlaczego wy prześladujecie Hrycenkę?” – miała zapytać kobieta. Według innych natomiast słowa, które zdenerwowały prezydenta brzmiały „Dlaczego wy prześladujecie Anatolija Szarija”. Szarij jest znanym wlogerem, który zdecydował się uciec do Rosji.

Poroszenko ani sztab nie komentują medialnej burzy, która rozpętała się po wiecu wyborczym.

kresy.pl
REKLAMA

Komentarze