REKLAMA

Polska najbardziej proimigranckim krajem na świecie [WIDEO]

Polska najbardziej proimigranckim krajem na świecie [WIDEO]

Redaktor wRealu24 Krzysztof Lech Łuksza skomentował informacje podane przez Kancelarię Premiera Mateusza Morawieckiego na temat imigracji. Potwierdziły one krążące obiegowe informacje o ogromnej ilości imigrantów. Wykazały one, że Polska to najbardziej proimigrancki kraj świata.

REKLAMA

Według podanych informacji przez Kancelarię Premiera Mateusza Morawieckiego, Polska stała się najbardziej proimigranckim krajem na świecie. W samym 2017 roku przyjęto 1,1 mln imigrantów.

„Dochodzi często do osiedlania imigrantów. Pojawia się wówczas drugie pokolenie. Bardzo często nie są zasymilowani. Na migrację Ukraińców, Białorusinów można byłoby przymknąć oko, gdyby ulegli polonizacji. Jednak polskie władze oferują im nauczanie w ich ojczystych językach jak i również widać często reklamy w tychże językach” – powiedział Krzysztof Lech Łuksza.

Zobacz także: Tomasz Sakiewicz chce pokojowego Nobla dla przyjaciela Putina

„Proces masowej migracji bardzo trudno odwrócić. O ile łatwo jest zaprosić tabuny migrantów, to w kiedy się okaże, że tworzą getta, wzrasta przestępczość, tworzą różne napięcia społeczne – wtedy nie jest tak łatwo wyprosić ich z kraju” – zauważył redaktor wRealu24.

Cały wywiad w materiale poniżej:

REKLAMA

Komentarze