REKLAMA

Polscy piłkarze powinni oddać pieniądze z reklam na cele charytatywne? Gadowski nie ma wątpliwości

Polscy piłkarze powinni oddać pieniądze z reklam na cele charytatywne? Gadowski nie ma wątpliwości

Nie milknie fala krytyki po niezwykle nieudanych występach polskiej reprezentacji na Mistrzostwach Świata w Rosji. Wielu wypominało kadrowiczom, że rzekomo zbyt wiele energii poświęcili na grę w reklamach, niż na sport. W tym samym tonie wypowiedział się znany dziennikarz Witold Gadowski.

REKLAMA

Po fatalnych porażkach 2:1 z Senegalem i 3:0 z Kolumbią, polskiej reprezentacji pozostał już tylko mecz o honor przeciwko Japonii. Później mogą się pakować i wracać do Polski, bo na awans szans już nie mają żadnych.

Nic dziwnego, że wśród kibiców i komentatorów coś pękło. Pod adresem piłkarzy wylało się prawdziwe tsunami krytyki i oskarżeń. Wielu wypominało im zbyt duże skupienie na reklamach, a nie na grze w piłkę.

Witold Gadowski posunął się jeszcze dalej i zapowiedział, że będzie do nich apelować o przekazanie zysków z reklam na cele charytatywne. Po meczu najbardziej płakały dzieci. W „Komentarzu” wezwę Nawałkę, Lewandowskiego i resztę, aby dochody z przedmundialowych reklam przekazali honorowo na domy dziecka. Honorowe? Trochę odzyskają twarz…– napisał na Twitterze.

Gadowski odpowiadał również na krytykę innych internautów.

Gadowski już wcześniej bardzo krytycznie wypowiadał się o polskiej reprezentacji.

twitter

REKLAMA

Komentarze