REKLAMA

Podatek od mięsa, spot Hołowni, koronawirus. Biężace problemy [WIDEO]

Podatek od mięsa, spot Hołowni, koronawirus. Biężace problemy [WIDEO]

Kolejna bardzo ciekawa rozmowa w Mediach Narodowych. Redaktor Marek Matecki rozmawiał z Krzysztofem Łukszą na temat bieżących wydarzeń.

REKLAMA

Na początku rozmowa dotyczyła skandalicznych pomysłów lewicy i zielonych na temat „podatku mięsnego”. „Podatek od mięsa. Chyba to dobrze. Schudniemy, będzie mniej białka w naszym żołądku, a także podobno mniej dwutlenku węgla w atmosferze. To wszystko lewica chce załatwić tak, jak umie, czyli nakładając podatki”. Prowadzący program zastanawiał się „Kto na tym zyska?”. „To jest oczywiste. Jest olbrzymi, rosnący rynek kuchni roślinnej”.

Propozycja podatku mięsnego zawiera: „Aktywiści proponują podniesienie cen mięsa do 2030 roku: 20 zł na kilogram wołowiny, 15 zł na kilogram wieprzowiny”. Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy na ten temat. „Naczelnym przedstawicielem tej ideologii jest europosłanka Sylwia Spurek, która jest postacią groteskową”. „Lewica sobie wymyśliła, że będzie broniła proletariatu. Ten proletariat się zmienia. Teraz proletariatem będą zwierzątka”, słusznie zauważył Krzysztof Lech Łuksza.

ZOBACZ TAKŻE: Szymon Hołownia usunął spot, przeprosił i… brnie dalej. O to chodziło?

Dziennikarze rozmawiali także o systemach gospodarczych, wolności gospodarczej czy protekcjonizmie. Rozmowa dotyczyła także skandalicznego działania Szymona Hołowni, które już dzisiaj na naszym portalu opisywaliśmy. Mogliśmy także wysłuchać opinii na temat koronawirusa z Chin, próby usunięcia z funkcji Donalda Trumpa czy sytuacji dotyczącej polskich sędziów. Zachęcamy do wysłuchania rozmowy! Warto zapoznać się z opiniami współpracowników Mediów Narodowych.

REKLAMA

Komentarze