REKLAMA

Piotrowski o szokującym dokumencie na TVP dotyczącego roszczeń żydowskich [WIDEO]

Piotrowski o szokującym dokumencie na TVP dotyczącego roszczeń żydowskich [WIDEO]

Koordynator Rot Niepodległości Mariusz Piotrowski opowiedział o szokującym dokumencie pt. Skrzywdzeni o Polakach i Żydach, transmitowanym na TVP, mówiący o roszczeniach żydowskich. Ujawnił również, że polski rząd skonstruował odpowiednią dokumentację kwot wypłacanych dotychczas.

REKLAMA

W dzisiejszym komentarzu Mediów Narodowych, koordynator Rot Niepodległości Mariusz Piotrowski wypowiedział się na temat niedawno transmitowanego dokumentu pt. Skrzywdzeni o Polakach i Żydach mówiącego o roszczeniach żydowskich – „Cały dokument mnie zaszokował, że został wyemitowany. Wiemy jaki jest obecnie przekaz rządu i jak wielu polityków PiS mówiło, że problemu roszczeń już nie ma. Okazuje się, że jednak on jest”.

Zobacz także: Koronawirus. Dzisiaj zmarło 30 osób! Ponad 300 nowych przypadków

„To co mówił w dokumencie Gedeon Taylor to jest ta sama taktyka na dogadanie się. Tutaj sprawa jest jasna, mienie bezdziedziczne trafia do Skarbu Państwa i w czym mamy się tu dogadać. Środowiska żydowskie, aby wyłudzić pieniądze kłamią na temat historii Polski” – wyjaśnił Mariusz Piotrowski sposób realizacji roszczeń żydowskich.

Koordynator Rot Niepodległości jasno zadeklarował – „Musimy twardo stać na swoim stanowisku. Organizacjom żydowskim nie należą się żadne pieniądze z mienia bezdziedzicznego” – przytoczył również badania CBOS, gidze większość Polaków nie zgodziła się na wypłacanie roszczeń żydowskich.

Poinformował również, iż nieoficjalnie polski rząd stworzył już dokument w którym wymienione są sumy jakie wypłacamy jako państwo organizacjom żydowskim. Sprawę tego dokumentu nagłośnił reżyser filmu „Skrzywdzeni o Polakach i Żydach” – „Jestem przekonany, że ten dokument dlatego jest tajny, ponieważ płacimy ogromne sumy, a my nie jesteśmy tego świadomi” – wyznał Mariusz Piotrowski.

Projekt obywatelski „STOP 447” wkrótce trafi pod obrady Sejmu, gdzie posłowie będą dyskutować nad jego założeniami. Prezes Marszu Niepodległości Robert Bąkiewicz przedstawi jego treść podczas obrad sejmu.

Więcej w materiale poniżej:

Media Narodowe

REKLAMA

Komentarze