REKLAMA

Powstaje pełnometrażowy film o Rotach Niepodległości oraz kampanii #STOP447

Powstaje pełnometrażowy film o Rotach Niepodległości oraz kampanii #STOP447

Będzie pełnometrażowy film o powstaniu i działalności Rot Niepodległości oraz o kampanii #STOP447. Poinformował o tym prezes Rot, Robert Bąkiewicz.

REKLAMA

Co za informacja! Będzie pełnometrażowy film o powstaniu i działalności Rot Niepodległości oraz kampanii #STOP447, którą wsparło przynajmniej dwieście tysięcy Polaków. Poinformowały o tym same Roty oraz ich prezes, Robert Bąkiewicz, który jest oczywiście jednocześnie prezesem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości oraz Redaktorem Naczelnym Mediów Narodowych. Napisał on na swoim profilu na portalu społecznościowym Twitter, że cała operacja była do tej pory przeprowadzana w tajemnicy. Już niedługo jednak możemy ujrzeć jej efekty.

„Trzymaliśmy to w tajemnicy, ale czas odsłonić jej rąbek. Jesteśmy na wykończeniu pełnometrażowego filmu o powstaniu i działalności Rot Niepodległości oraz kampanii #STOP447. Zapowiada się świetna produkcja. Już niedługo więcej informacji” – napisał Robert Bąkiewicz. W udostępnionym przy okazji fragmencie widać piękne sceny z Marszu Niepodległości, w którego organizacji działacze i wolontariusze Rot Niepodległości mieli rzecz jasna wielki udział. Przypomnijmy, że to Roty Niepodległości ruszyły z akcją sprzeciwu wobec tak zwanych żydowskich roszczeń.

ZOBACZ TAKŻE: Zarażeni członkowie komisji wyborczych we Francji. Co z wyborami?

Na samym Marszu Niepodległości członkowie i wolontariusze Rot Niepodległości zebrali około 20 tysięcy podpisów. Łącznie do Sejmu zaniesiono dwieście tysięcy podpisów osób, które chcą obronić Polskę przed zakusami kłamliwych i manipulujących prawdą historyczną środowiskami żydowskimi. Cała akcja jest w toku. Niedługo Sejm pochyli się dokładnie nad propozycjami zawartymi w projekcie ustawy #STOP447, pod którą to właśnie Roty zbierały podpisy. Taki film to świetny sposób na rozpropagowanie sposobów działalności polskich patriotów.

REKLAMA

Komentarze