REKLAMA

Panamska sekta religijna zabiła dzieci i ciężarną kobietę

Panamska sekta religijna zabiła dzieci i ciężarną kobietę

W El Terron panamska sekta religijna zabiła w czasie rytuału szóstkę dzieci oraz kobietę w ciąży. Zatrzymano 10 podejrzanych osób. Należą oni do sekty Nowe Światło Boga. Podejrzani o morderstwo staną w piątek przed sądem.

REKLAMA

Panamska sekta religijna Nowe Światło Boga odprawiła krwawy rytuał. Zamordowano szóstkę dzieci oraz kobietę w ciąży. Mogiłę z ciałami odnaleziono dzięki mieszkańcom El Terron.

Zobacz także: Izraelski dziennik Haaretz stoi po stronie Polski

Policja zatrzymała do tej pory 10 osób podejrzanych o dokonanie morderstwa na dzieciach i kobiecie. Według uzyskanych informacji, grupa Nowe Światło Boga wykonywało tzw. egzorcyzmy, gdzie z kolei zabijano swoje ofiary.

„Przeprowadzali rytuał wewnątrz jednego z budynków. W tym rytuale ludzie byli przetrzymywani wbrew własnej woli i torturowani. Wszystkie obrzędy miały na celu ich zabicie, jeśli nie odpokutują za swoje grzechy” – powiedział prokurator Rafael Baloyes.

Głównym regionem ich działalności był Ngobe-Bugle w północno-zachodniej części Panamy. Policja odnalazła również 15 osób przetrzymywanych w niewoli.

o2.pl

REKLAMA

Komentarze