REKLAMA

OSTRO! Godek: „Chcemy zakazać parad LGBT w Polsce” [WIDEO]

OSTRO! Godek: „Chcemy zakazać parad LGBT w Polsce” [WIDEO]

Kaja Godek w Mediach Narodowych konkretnie o planach ws. marszach równości: „Chcemy zakazać parad LGBT w całej Polsce” – zapowiada działaczka pro-life.

REKLAMA

Kaja Godek informuje, że powstał obywatelski projekt zakazu parad równości. Fundacja Życie i Rodzina informuje, że wkrótce rozpocznie się zbiórka podpisów: „Ten obywatelski projekt chroni polską rodzinę”. „Stop LGBT” to projekt, pod którym zacznie się niedługo zbiórka podpisów – do utworzenia komitetu potrzeba tysiąca podpisów, natomiast do wniesieniu projektu aż 100 tysięcy.

„Homoparady są okazją do promocji dewiacji”

Środowisko LGBT z coraz większą nachalnością domaga się uprzywilejowania, także prawnego. Natomiast homopropagandę przeprowadza w coraz bardziej perfidny sposób, nie licząc się z prawami i odczuciami normalnej większości społeczeństwa. Co ważne, projekty wysuwane przez organizacje LGBT są sprzeczne m.in. z polską Konstytucją i prawem rodzinnym.

„Okazją do promocji dewiacji i planowanych zmian społeczno-kulturowych są szczególnie tzw. parady równości” – podkreśla Fundacja Życie i Rodzina. Obywatelski projekt jest odpowiedzią na postępujący rozkład moralny polskiego społeczeństwa. Celem inicjatywy jest natomiast „zakaz szerzenia homopropagandy na ulicach polskich miast”.

Więcej o działaniach pro-life, paradach równości organizowanych w Polsce oraz planach Kai Godek na najbliższe miesiące w poniższym materiale Mediów Narodowych:

ZOBACZ TAKŻE: Aktywista LGBT podeptał flagę Polski: „Chciałem ją spalić, ale mi nie wyszło” [WIDEO]

REKLAMA

Komentarze