REKLAMA

Aktywista LGBT podeptał flagę Polski: „Chciałem ją spalić, ale mi nie wyszło” [WIDEO]

Aktywista LGBT podeptał flagę Polski: „Chciałem ją spalić, ale mi nie wyszło” [WIDEO]

Działacz i aktywista LGBT opublikował nagranie, w którym zdeptał i spróbował podpalić flagę Polski: „Chciałem ją spalić, ale mi nie wyszło; są tylko dziury i została zbezczeszczona”.

REKLAMA

„Witam. Nazywam sie Slawek Kuleta. Reprezentuje organizacje gejowska Forum LGBT. To jest moja flaga. Przepraszam. Pomylilem sie. To nie jest moja flaga, to jest flaga polski. Wielu z was powie, ze nie mozna palic flagi bo grozi za to wiezienie w Polsce. Owszem, jestem tego swiadomy, ale czy panstwo polskie moze oklamywac osobe homoseksualna przez 10 lat w siedmiu wyrokach sadowych oraz wielu pismach organu administracji panstwowej?” – pisze (pisownia oryginalna) pod wrzuconym filmikiem mężczyzna.

Mężczyzna na wstępie nagrania prosi także, aby prezydent Polski go ułaskawił. Jak tłumaczy swoje skandaliczne zachowanie? Działacz LGBT uważa, że przez 10 lat był okłamywany przez Polskę „co do istnienia decyzji administracyjnej, która nigdy nie istniała”. „Gdy się w końcu o tym dowiedziałem, wytoczyłem Polsce proces i Polska mi odpowiedziała pozwem. Znów zaczęła mnie okłamywać” – mówi w filmie.

REKLAMA

Komentarze